לשירות ולבירורים 051-5374482

מחשב נייד בהוראת קבע

כחלק מראייה שירותית והבנה של צרכי הלקוחות, ובמטרה לאפשר להם לבחור במחשב נייד ובמוצרים דיגיטליים ואלקטרוניים נוספים על פי צרכיהם, יצרנו במגה בייט תכנית תשלומים נוחה ומשתלמת המתבצעת באמצעות הוראת הקבע, ללא הפרעה למסגרת האשראי. השירות המקצועי, הליווי האישי ותכניות התשלומים הנוחות מהווים חלק מרמת שירות בלתי מתפשרת אותה אנו מספקים ללקוחותינו. רכישת מחשב נייד בהוראת קבע מתבצעת כנגד הצגת כרטיס אשראי לביטחון בלבד.  

  • ניתן לרכוש את כל סוגי המחשבים בהוראת קבע ללא תפיסת מסגרת האשראי.
  • הזמנה ישירה ומיידית מהאתר ללא שיחה עם נציג!
  • ללא מסגרת אשראי!
  • ללא ציקים.
  • יבואן רשמי.
  • שירות משלוחים עד בית הלקוח תוך 24 שעות.

 

הבחירה במחשב נייד, כמו במוצרים יקרי ערך אחרים, מושפעת ממספר גורמים בניהם צורך והתאמה, איכות המוצר ועלות. מרבית האנשים אינם יכולים להרשות לעצמם להתנתק משיקולי עלות, בוודאי בתחום המחשבים והאלקטרוניקה, בו ניתן לרכוש מוצרים במחיר שווה לכל נפש ובמחירים גבוהים במיוחד כאשר רק השמיים הם הגבול.

בין הגורמים המשפיעים על איכות המחשב, מהירות העבודה אתו, חדות הצפייה ופרמטרים נוספים:

מעבד – מעבד הוא לב לבו של המחשב ואחראי ישיר לביצועיו. בזכות מהירות המעבד, יכולות התמיכה שלו וזיכרון המטמון ייקבעו ביצועי המחשב ונוחות המשתמש בעבודה עמו.

מסך – המסך הוא החלק האחראי לחוויה הוויזואלית של המשתמש. ההחלטה הראשונה על מסך נקבעת בהתאם לגודלו, על פי צורך וניידות, אולם גם לרזולוציית המסך וכרטיס המסך ישנה השפעה על חוויית הצפייה במחשב והעבודה עמו.

זיכרון – הזיכרון אחראי על היכולת להעמיס על המחשב תכנים חיצוניים, תכנות ומסמכים. ככל שהזיכרון יהיה רחב יותר הוא יאפשר שימוש רב יותר וישפיע גם על מהירות המחשב.

כוננים – הבחירה בכוננים היא בהתאם לצורך ולשימוש במחשב- כאשר הכוננים אחראים לאפשרויות קריאה של דיסקים חיצוניים ולנפח האחסון.

תקשורת – יכולת החיבור לרשת אלחוטית וכרטיס הרשת ישפיעו על החיבור לרשת, איכות ומהירות הגלישה במחשב.

סוללה – איכות הסוללה, אורך חייה ועוצמתה לצד משקל ונוחות חשובות מאוד למשתמש בעיקר במחשבים ניידים המיועדים בפועל לצרכי ניידות ושימוש במקומות שונים.

מערכת הפעלה – מערכת ההפעלה חשובה במיוחד לחוויית המשתמש ומשפיעה על העבודה היום יומית. מומלץ לבחור במערכת הפעלה מתקדמת ורחבה הכוללת תמיכה בעברית.

לכל הגורמים הללו השפעה רבה לא רק על איכותו של המחשב ונוחות העבודה אתו, כי אם גם על מחירו. ניתן לרכוש מחשב נייד כיחידה אחת בליווי צוות החנות ובהתאמה לצרכים וניתן לבקש הרכבה אישית ושדרוג תוך בחירה בכל רכיב בנפרד, ובהתאמה לצורך.

מחירו של מחשב נייד חדש עשוי לעמוד על אלפי שקלים, בהתאם לדגם הנבחר ולמפרט טכני העשיר והאיכותי, מה שגורם לרבים לדחות את הקניה עוד ועוד, או לחילופין להתפשר על דגמים זולים יותר שפחות עונים לצורך של המשתמש. חיסכון זה אינו בא בהתאמה לצורך המקצועי או האישי, כי אם נעשה במטרה שלא להעמיס סכום כבד בהוצאה מידית, או לחילופין על מסגרת האשראי בעסקאות תשלומים מתמשכות.

מרבית החנויות והספקים ברשת או באופן פרונטלי נוהגים לבצע עסקאות בתשלום במזומן, או לחילופין בעסקאות תשלומים ארוכות אשר מגבילות לזמן ארוך את מסגרת האשראי המיועדת    לשימוש השוטף.

 

שתפו עם חברים
התחל שיחה
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה בווצאפ
שלום איך נוכל לעזור?