לשירות ולבירורים 051-5374482

העלויוית הסמויות של מערכת מצלמות אבטחה מיושנת

מצלמות אבטחה סמויות

המון אנשים לא רוצים לשדרג את מערכת מצלמות האבטחה שלהם בגלל ההוצאה הכספית המידית הכרוכה בכך, אף על פי כן, ישנן עלויות סמויות כשאתה לא משדרג את מערכת המצלמות שלך. מערכות ישנות לוקחות זמן ומשאבים מהחברה שלך ויכולות לחוות כשלים כשתצטרך אותם. בכתבה הזו נבחן את הסיבות בגללן מערכת מצלמות האבטחה הישנה שלך עולה לך כסף.

יותר זמן השבתה:

מערכות מצלמות אבטחה ישנות חוות כשלים בתדירות גבוהה יותר. חלק מן הבעיות נובעות מכך שהמערכת פחות מטופלת ומתוחזקת. לחנות גדולה עם מספר רב של מצלמות זה יכול לגרום לצורך בתיקונים רבים. בחנויות קטנות כשלים משמעם חוסר אבטחה באזורים של החנות.

תיחזוק מערכת ישנה הופך לסיפור כשנהיה קושי למצוא חלקים חלופיים. זה אומר שלטכנאים שיתקנו את המערכת כנראה לא יהיה את החלק הנדרש עליהם מוכן להתקנה והזמן שבו המערכת תהיה מושבתת יגדל. מצלמות IP חדשות יכולות להיות אפילו מטופלות ממרחק, מה שעוזר למערכת שלך לחזור לפעול מהר יותר.  גם אם מצלמות חדשות יתקלקלו, לטכנאי כנראה יהיו החלקים כדי לפתור את הבעיה במקום.

איכות ירודה:

מצלמות אבטחה ישנות מצלמות ברזולוציה ובאיכות נמוכה. עוד הגבלה של מצלמות אלה היא קצב רענון נמוך יותר של DVR בהשוואה לאפשרויות אחרות. לעוד מידע קרא כאן. מצלמות אבטחה מודרניות מאובזרות גם ביכולות אינפרא אדום בשביל איכות צילום גבוהה יותר בתאורה ירודה.

יכולות הגדלת תמונה הן דבר חשוב אבל יהיה קשה למצוא מצלמת אבטחה ישנה עם יכולת לייצר תמונה טובה במצב הגדלה. מצלמות PTZ מודרניות מציעות יכולות צילום משופרות והן שידרוג בעל ערך רב למערכת שלך. לחלק מצלמות יש אפילו יכולות זיהוי לוחיות רישוי שיכול לעזור למעצר.

בעיות אחסון:

זוהי טעות נפוצה שמצלמות אנאלוגיות עם DVR יעזור לך לחסוך באחסון. DVRים ישנים לא מסוגלים לעבד המון נתונים. חוסר אחסון זה הרבה פעמים מוביל לבעלי עסקים שמבזבזים יותר כסף על DVRים נוספים או דיסקים קשיחים כיד לאחסן צילום באיכות נמוכה יותר.

מכשירי NVR מודרניים יכולים לשפר את האיכות והכמות שביכולתך לאחסן. מצלמות IP משתמשות בדחיסת נתונים כדי להקטין את גודל הקובץ לרבע מגודלו המקורי, דבר שמאפשר לך לאחסן יותר עם פחות מקום.

פחות אפשרויות:

מערכות אבטחה ישנות מציעות לך פשוט אפשרויות. מערכות מודרניות מאפשרות לך לצפות בהם מכל מקום ובכל זמן. לכן, כשתקבל הודעה שהאזעקה שלך התחילה לעבוד ב3 בלילה, תוכל ישר לבדוק מה מתרחש בעסק שלך.

צפיה מרחוק גם מאפשרת לך להשגיח על העסק מכל מקום. אתה גם יכול לצפות בעובדים שלך בעזרת סמארטפון, טאבלט או מחשב.

סיכום:

בעלי מערכות אבטחה לא רוצים לשדרג משום שהם מרגישים שלא שווה להשקיע במשהו שעובד גם ככה. אך, על ידי השארת המערכת הישנה, יהיו עלויות גבוהות יותר בטווח הארוך.

שתפו עם חברים
התחל שיחה
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה בווצאפ
שלום איך נוכל לעזור?