לשירות ולבירורים 051-5374482

תיקון אייפון

מכשיר האייפון הוא מכשיר הדגל המוביל בעולם הסלולרי, כאשר חברת אפל מקפידה להיות מובילת דרך טכנולוגית החל מפיתוח ושיווק האייפון הראשון וכלה בהוצאת דגם משופר ומשודרג מדי כשנה לערך. חובבי האייפון משקיעים כסף רב ברכישת דגמים חדשים ואינם מתפשרים על דגמים חלופיים, גם כאשר מדובר בדגמים איכותיים של חברות מובילות, הן בשל כוחו של ההרגל, הן בשל סמל הסטאטוס והן בשל העובדה הפשוטה שמדובר בסופו של דבר במכשירים מצוינים.

החיבור העמוק והשימוש האינטנסיבי במכשיר הסלולרי הופך אותו לחלק בלתי נפרד מחיינו, וכאשר נולדת תקלה או פגם במכשיר אנו ממהרים לבחון וללמוד את אופי התקלה ולקבל החלטה מהירה האם להשקיע בתיקון האייפון או פשוט לעבור אל הדגם הבא. מאחר ומדובר במוצר שעלותו כחדש היא אלפי שקלים לא מומלץ לדלג בקלות על האפשרות לתקנו, ומומלץ מאוד לערוך סקר קצר וללמוד על שירותי המעבדות המקומיות ועלויות התיקון, שלרוב יהיו משתלמות יותר.

ישנן מספר תקלות נפוצות המאפיינות הן את מכשירי האייפון והן מכשירים ניידים חכמים אחרים:

שבר במסך- המסך של מכשיר האייפון הוא מסך מגע רגיש, כאשר כל נפילה או פגיעה בו תגרום לסדק ההולך ומתרחב, ומלבד הנזק הקוסמטי משפיע השפעה של ממש על יכולת התפקוד של המסך. שבר במסך יכול להביא לחוסר תגובה של המכשיר למגע, כתמים כהים על המסך ועד לחושך מוחלט במקרה של מסך שאינו נדלק. החלפת מסך לאייפון תלויה הן בדגם המכשיר והן בסוג המסך. חשוב לדעת כי חברת אפל אינה מאפשרת למעבדות פרטיות שימוש בחלקי חילוף מקוריים ועל כן המסך המוצע הוא מסך תואם אייפון- ייצור מדויק ואיכותי הנותן מענה ומתאים למכשיר ברמת דיוק גבוהה. עלות החלפת מסך לאייפון נעה בין 2450 ₪ לדגמים הישנים יותר ומגיעה לכ-700 ₪ למסכים החדישים.

התפתחות קורוזיה – מכשיר האייפון רגיש למגע של מים, ועשוי לפתח קורוזיה כנגד מגע כזה. רפואה מונעת היא הפתרון הטוב ביותר- הימנעו מלהכניס את המכשיר לשירותים, לרבוץ עמו על שפת הבריכה או לאחוז בו בידיים רטובות. יחד עם זאת, במידה והמכשיר זכה לטבילה שאינה מכוונת גם אם לא נראה נזק מידי חשוב להגיע למעבדה שתפתח את המכשיר ותייבש היטב את החלקים הפנימיים לפני שתתפתח קורוזיה שתשפיע על הרכיבים האלקטרוניים. במידה וזו כבר התפתחה ניתן יהיה לעתים להחליף רכיב אחד או יותר על מנת למנוע התפשטות שתביא להשבתת המכשיר.

כפתור שאינו עובד – אחת התכונות הבולטות של מכשירי האייפון היא עבודה עם כפתור אחד בלבד, מה שהופך אותו לידידותי למשתמש וקל לתפעול. יחד עם זאת, תקלה ושחיקה של הכפתור תביא לחוסר תפקוד של המכשיר כולו. למרבה המזל מדובר בתקלה שקל מאוד לתקן, ובפחות ממחצית השעה בעלות של כמה עשרות שקלים ניתן להחליף את הכפתור ולחזק את המגעים.

אנו במעבדת מגה- בייט במגדל העמק עומדים לרשות תושבי הצפון בתיקון אייפון ומכשירים סלולריים, תיקון מחשבים ניידים ושירותי מעבדה נוספים, במקצועיות ובאחריות.

שתפו עם חברים
התחל שיחה
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה בווצאפ
שלום איך נוכל לעזור?